Плитка Rainwood 50x100 Cabrio STN з колекції Cabrio STN
STN

Керамічна плитка Плитка Rainwood 50x100 Cabrio STN з колекції Cabrio STN виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rainwood 50x100 Cabrio STN найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7038 Агатовий сірий Pantone 536. |
Плитка Rainwood 50x100 Cabrio STN з колекції Cabrio STN може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Рейнууд 50x100 Кебрє Стн з колекції Кебрє Стн", на неправильно прочитаном як "Плитка Раінвуд 50x100 Кабріо Стн з колекції Кабріо Стн". Виробник цієї плитки STN може бути помилково написаний як STN, Стн, Стн і навіть як ІЕТ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 100 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | STN |
| Серія | Cabrio STN |
| Колекція | Cabrio |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 2 шт / 22 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Плитка Rainwood 50x100 Cabrio STN з колекції Cabrio STN