

Керамічна плитка Плитка R60Ce 60x60 Land Imola з колекції Land Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка R60Ce 60x60 Land Imola найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone Warm Gray 10. |
Плитка R60Ce 60x60 Land Imola з колекції Land Imola може бути прочитано англійською мовою як "Плитка R60Ce 60x60 Ленд Аймолєй з колекції Ленд Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Плитка R60Ce 60x60 Ланд Імола з колекції Ланд Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 25.26 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Land Imola |
| Колекція | Land |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 3 шт / 25.26 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | LAND R60CE |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка R60Ce 60x60 Land Imola з колекції Land Imola