Плитка R Pulido Nacar 49.1x49.1 Solei Ceracasa з колекції Solei Ceracasa
Ceracasa

Керамічна плитка Плитка R Pulido Nacar 49.1x49.1 Solei Ceracasa з колекції Solei Ceracasa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка R Pulido Nacar 49.1x49.1 Solei Ceracasa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 49.1см і довжина плитки дорівнює 49.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка R Pulido Nacar 49.1x49.1 Solei Ceracasa з колекції Solei Ceracasa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Р П'юлідо Некар 49.1x49.1 Солі Сарекезєй з колекції Солі Сарекезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Р Пулідо Накар 49.1x49.1 Солеі Керакаса з колекції Солеі Керакаса". Виробник цієї плитки Ceracasa може бути помилково написаний як Ceracasa, Ceracas, Сарекезєй, Керакаса і навіть як Сукфсфіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 49.1 × 49.1 см |
| Вага | 27.194 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ceracasa |
| Серія | Solei Ceracasa |
| Колекція | Solei |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.96 м.кв. / 4 шт / 27.194 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 5AS200200 158 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Плитка R Pulido Nacar 49.1x49.1 Solei Ceracasa з колекції Solei Ceracasa