

Керамічна плитка Плитка Pulido 58.6x118.7 Verona Porcelanosa з колекції Verona Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pulido 58.6x118.7 Verona Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 58.6см і довжина плитки дорівнює 118.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Плитка Pulido 58.6x118.7 Verona Porcelanosa з колекції Verona Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка П'юлідо 58.6x118.7 Варонєй Порселейнозєй з колекції Варонєй Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Пулідо 58.6x118.7 Верона Поркеланоса з колекції Верона Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 58.6 × 118.7 см |
| Вага | 38.3 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Verona Porcelanosa |
| Колекція | Verona |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.391 м.кв. |
| Товщина | 11.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.391 м.кв. / 2 шт / 38.3 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | P26200061 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Pulido 58.6x118.7 Verona Porcelanosa з колекції Verona Porcelanosa