Плитка Precious Gem Lev Ret 80x80 Majestic Piemme Valentino з колекції Majestic Piemme Valentino
Piemme Valentino

Керамічна плитка Плитка Precious Gem Lev Ret 80x80 Majestic Piemme Valentino з колекції Majestic Piemme Valentino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Precious Gem Lev Ret 80x80 Majestic Piemme Valentino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка Precious Gem Lev Ret 80x80 Majestic Piemme Valentino з колекції Majestic Piemme Valentino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пресєас Джем Лев Рет 80x80 Мейджестік Па'ємм Волентіно з колекції Мейджестік Па'ємм Волентіно", на неправильно прочитаном як "Плитка Прекіоус Гем Лев Рет 80x80 Маджестіс Піемме Валентіно з колекції Маджестіс Піемме Валентіно". Виробник цієї плитки Piemme Valentino може бути помилково написаний як Piemmevalentino, Piemme Valentin, Па'ємм Волентіно, Піемме Валентіно і навіть як Зшуььу Мфдутештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 31.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme Valentino |
| Серія | Majestic Piemme Valentino |
| Колекція | Majestic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.28 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.28 м.кв. / 2 шт / 31.5 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 2969 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Precious Gem Lev Ret 80x80 Majestic Piemme Valentino з колекції Majestic Piemme Valentino