Плитка Prato White 20x60 Salerno Ceramika Konskie з колекції Salerno Ceramika Konskie
Ceramika Konskie

Керамічна плитка Плитка Prato White 20x60 Salerno Ceramika Konskie з колекції Salerno Ceramika Konskie виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Prato White 20x60 Salerno Ceramika Konskie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Prato White 20x60 Salerno Ceramika Konskie з колекції Salerno Ceramika Konskie може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Прейто Віт 20x60 Соларно Саремікєй Канска'є з колекції Соларно Саремікєй Канска'є", на неправильно прочитаном як "Плитка Прато Вхіте 20x60 Салерно Кераміка Конскіе з колекції Салерно Кераміка Конскіе". Виробник цієї плитки Ceramika Konskie може бути помилково написаний як Ceramikakonskie, Ceramika Konski, Саремікєй Канска'є, Кераміка Конскіе і навіть як Сукфьшлф Лщтілшу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Ceramika Konskie |
| Серія | Salerno Ceramika Konskie |
| Колекція | Salerno |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.56 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.56 м.кв. / 13 шт / 22.5 кг |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 5906340499281 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Плитка Prato White 20x60 Salerno Ceramika Konskie з колекції Salerno Ceramika Konskie