

Керамічна плитка Плитка Prague Rett 20x120 Castle La Fabbrica з колекції Castle La Fabbrica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Prague Rett 20x120 Castle La Fabbrica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5000 Фіолетово-синій Pantone 534. |
Плитка Prague Rett 20x120 Castle La Fabbrica з колекції Castle La Fabbrica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Прег Ретт 20x120 Кестл Лєй Феббрікєй з колекції Кестл Лєй Феббрікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Прагуе Ретт 20x120 Кастле Ла Фаббріка з колекції Кастле Ла Фаббріка". Виробник цієї плитки La Fabbrica може бути помилково написаний як Lafabbrica, La Fabbric, Лєй Феббрікєй, Ла Фаббріка і навіть як Дф Афиикшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 28.32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | La Fabbrica |
| Серія | Castle La Fabbrica |
| Колекція | Castle |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.2 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.2 м.кв. / 5 шт / 28.32 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 110027 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(220,38,47) HEX: #4a5978 RGB: 74, 89, 120 | RAL Design: 280 40 20 Starry Sky Blue (Синє Зоряне Небо)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(210,25,47) HEX: #5a6978 RGB: 90, 105, 120 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(240,10,59) HEX: #878796 RGB: 135, 135, 150 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,9,65) HEX: #9797a6 RGB: 151, 151, 166 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Prague Rett 20x120 Castle La Fabbrica з колекції Castle La Fabbrica