

Керамічна плитка Плитка Podloga Gladka Burgund 30x30 Elewacja Cerrad з колекції Elewacja Cerrad виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Podloga Gladka Burgund 30x30 Elewacja Cerrad найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8029 Перламутровий мідний Pantone 499. |
Плитка Podloga Gladka Burgund 30x30 Elewacja Cerrad з колекції Elewacja Cerrad може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Подлогєй Гледкєй Бєрганд 30x30 Ілуекджєй Сарред з колекції Ілуекджєй Сарред", на неправильно прочитаном як "Плитка Подлога Гладка Бургунд 30x30 Елевасджа Керрад з колекції Елевасджа Керрад". Виробник цієї плитки Cerrad може бути помилково написаний як Cerrad, Сарред, Керрад і навіть як Суккфв, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 25.92 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Cerrad |
| Серія | Elewacja Cerrad |
| Колекція | Elewacja |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.72 м.кв. / 8 шт / 25.92 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(12,63,47) HEX: #783b2c RGB: 120, 59, 44 | RAL Design: 040 30 30 Root Brown (Коричневий Корінь)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 499 499 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Podloga Gladka Burgund 30x30 Elewacja Cerrad з колекції Elewacja Cerrad