Плитка Pearl 30x60 Queen Belmar з колекції Queen Belmar
Belmar

Керамічна плитка Плитка Pearl 30x60 Queen Belmar з колекції Queen Belmar виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pearl 30x60 Queen Belmar найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Pearl 30x60 Queen Belmar з колекції Queen Belmar може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пеарл 30x60 Квін Белмар з колекції Квін Белмар", на неправильно прочитаном як "Плитка Пеарл 30x60 Кьуеен Белмар з колекції Кьуеен Белмар". Виробник цієї плитки Belmar може бути помилково написаний як Belmar, Белмар, Белмар і навіть як Иудьфк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 16.31 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Belmar |
| Серія | Queen Belmar |
| Колекція | Queen |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 6 шт / 16.31 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 11130297 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плитка Pearl 30x60 Queen Belmar з колекції Queen Belmar