

Керамічна плитка Плитка Pearl 28x85 Coliseum Baldocer з колекції Coliseum Baldocer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pearl 28x85 Coliseum Baldocer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 85см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка Pearl 28x85 Coliseum Baldocer з колекції Coliseum Baldocer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пеарл 28x85 Колізум Болдосар з колекції Колізум Болдосар", на неправильно прочитаном як "Плитка Пеарл 28x85 Колісеум Балдокер з колекції Колісеум Балдокер". Виробник цієї плитки Baldocer може бути помилково написаний як Baldocer, Болдосар, Балдокер і навіть як Ифдвщсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28 × 85 см |
| Вага | 26.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Baldocer |
| Серія | Coliseum Baldocer |
| Колекція | Coliseum |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.43 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.43 м.кв. / 6 шт / 26.5 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | B71342661 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Pearl 28x85 Coliseum Baldocer з колекції Coliseum Baldocer