

Керамічна плитка Плитка Pav Silk Crema 31.6x31.6 Athelier Mayolica з колекції Athelier Mayolica виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pav Silk Crema 31.6x31.6 Athelier Mayolica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 31.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Pav Silk Crema 31.6x31.6 Athelier Mayolica з колекції Athelier Mayolica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пев Сілк Кремєй 31.6x31.6 Азелір Мейолікєй з колекції Азелір Мейолікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Пав Сілк Срема 31.6x31.6 Атхеліер Маюоліка з колекції Атхеліер Маюоліка". Виробник цієї плитки Mayolica може бути помилково написаний як Mayolica, Mayolic, Мейолікєй, Маюоліка і навіть як Ьфнщдшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 31.6 см |
| Вага | 15.76 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mayolica |
| Серія | Athelier Mayolica |
| Колекція | Athelier |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 10 шт / 15.76 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Pav Silk Crema 31.6x31.6 Athelier Mayolica з колекції Athelier Mayolica