

Керамічна плитка Плитка Pav. Porcellana White 30.4x30.4 Aqua Brennero з колекції Aqua Brennero виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pav. Porcellana White 30.4x30.4 Aqua Brennero найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.4см і довжина плитки дорівнює 30.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Pav. Porcellana White 30.4x30.4 Aqua Brennero з колекції Aqua Brennero може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пев. Порселенєй Віт 30.4x30.4 Еквєй Бреннаро з колекції Еквєй Бреннаро", на неправильно прочитаном як "Плитка Пав. Поркеллана Вхіте 30.4x30.4 Акьуа Бреннеро з колекції Акьуа Бреннеро". Виробник цієї плитки Brennero може бути помилково написаний як Brennero, Brenner, Бреннаро, Бреннеро і навіть як Икуттукщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.4 × 30.4 см |
| Вага | 21.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Brennero |
| Серія | Aqua Brennero |
| Колекція | Aqua |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.3 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.3 м.кв. / 14 шт / 21.6 кг |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | POW3 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Pav. Porcellana White 30.4x30.4 Aqua Brennero з колекції Aqua Brennero