

Керамічна плитка Плитка Pastis 60x60 Reve Mirage з колекції Reve Mirage виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pastis 60x60 Reve Mirage найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Плитка Pastis 60x60 Reve Mirage з колекції Reve Mirage може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пестіс 60x60 Рев Мєрейдж з колекції Рев Мєрейдж", на неправильно прочитаном як "Плитка Пастіс 60x60 Реве Міраге з колекції Реве Міраге". Виробник цієї плитки Mirage може бути помилково написаний як Mirage, Mirag, Мєрейдж, Міраге і навіть як Ьшкфпу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 24.93 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mirage |
| Серія | Reve Mirage |
| Колекція | Reve |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 3 шт / 24.93 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | RV11 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Pastis 60x60 Reve Mirage з колекції Reve Mirage