Плитка Papier Braccia Polished 60x120 Collection Italica з колекції Collection Italica
Italica
Керамічна плитка Плитка Papier Braccia Polished 60x120 Collection Italica з колекції Collection Italica виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Papier Braccia Polished 60x120 Collection Italica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1014 Слонова кістка Pantone 434. |
Плитка Papier Braccia Polished 60x120 Collection Italica з колекції Collection Italica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пепір Брекші Полішед 60x120 Колекшен Ітолікєй з колекції Колекшен Ітолікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Папіер Браскіа Полішед 60x120 Коллестіон Італіка з колекції Коллестіон Італіка". Виробник цієї плитки Italica може бути помилково написаний як Italica, Italic, Ітолікєй, Італіка і навіть як Шефдшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 29.8 кг |
| Країна | Індія |
| Бренд | Italica |
| Серія | Collection Italica |
| Колекція | Collection |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 2 шт / 29.8 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Papier Braccia Polished 60x120 Collection Italica з колекції Collection Italica