Плитка Ornelia Grafit 25x40 Ornelia Tomb Paradyz з колекції Ornelia Tomb Paradyz
Знято з виробництва


Керамічна плитка Плитка Ornelia Grafit 25x40 Ornelia Tomb Paradyz з колекції Ornelia Tomb Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ornelia Grafit 25x40 Ornelia Tomb Paradyz найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Плитка Ornelia Grafit 25x40 Ornelia Tomb Paradyz з колекції Ornelia Tomb Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Орнелія Грефіт 25x40 Орнелія Там Паредйз з колекції Орнелія Там Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка Орнеліа Графіт 25x40 Орнеліа Томб Парадюз з колекції Орнеліа Томб Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 40 см |
| Вага | 17.91 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Ornelia Tomb Paradyz |
| Колекція | Ornelia Tomb |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.3 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.3 м.кв. / 13 шт / 17.91 кг |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Ornelia Grafit 25x40 Ornelia Tomb Paradyz з колекції Ornelia Tomb Paradyz