

Керамічна плитка Плитка Olivo Ant. 19.3x120 Ascot Porcelanosa з колекції Ascot Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Olivo Ant. 19.3x120 Ascot Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.3см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7008 Сіре хакі Pantone 7497. |
Плитка Olivo Ant. 19.3x120 Ascot Porcelanosa з колекції Ascot Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Оліво Ент. 19.3x120 Ескот Порселейнозєй з колекції Ескот Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Оліво Ант. 19.3x120 Аскот Поркеланоса з колекції Аскот Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 19.3 × 120 см |
| Вага | 31.73 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Ascot Porcelanosa |
| Колекція | Ascot |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.16 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.16 м.кв. / 5 шт / 31.73 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | P18802911 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Olivo Ant. 19.3x120 Ascot Porcelanosa з колекції Ascot Porcelanosa