Плитка Ocean Kry 60x120 Akoya Sant Agostino з колекції Akoya Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Плитка Ocean Kry 60x120 Akoya Sant Agostino з колекції Akoya Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ocean Kry 60x120 Akoya Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
Плитка Ocean Kry 60x120 Akoya Sant Agostino з колекції Akoya Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ошеейн Край 60x120 Екойєй Сент Егостіно з колекції Екойєй Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка Океан Крі 60x120 Акоюа Сант Агостіно з колекції Акоюа Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 31.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Akoya Sant Agostino |
| Колекція | Akoya |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 2 шт / 31.7 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | CSAAKOCL12 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Ocean Kry 60x120 Akoya Sant Agostino з колекції Akoya Sant Agostino