Плитка Nunavut 30x30 Stonewood Art And Natura з колекції Stonewood Art And Natura
Art And Natura

Керамічна плитка Плитка Nunavut 30x30 Stonewood Art And Natura з колекції Stonewood Art And Natura виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Nunavut 30x30 Stonewood Art And Natura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка Nunavut 30x30 Stonewood Art And Natura з колекції Stonewood Art And Natura може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Н'юнейват 30x30 Станууд Арт Енд Нетєрєй з колекції Станууд Арт Енд Нетєрєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Нунавут 30x30 Стоневуд Арт Анд Натура з колекції Стоневуд Арт Анд Натура". Виробник цієї плитки Art And Natura може бути помилково написаний як Artandnatura, Art And Natur, Арт Енд Нетєрєй, Арт Анд Натура і навіть як Фке Фтв Тфегкф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 20.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Art And Natura |
| Серія | Stonewood Art And Natura |
| Колекція | Stonewood |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.81 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.81 м.кв. / 9 шт / 20.2 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Камень |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Nunavut 30x30 Stonewood Art And Natura з колекції Stonewood Art And Natura