

Керамічна плитка Плитка Noir Laurent Lux Plus Ret 120x120 Supreme Evo Flaviker з колекції Supreme Evo Flaviker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Noir Laurent Lux Plus Ret 120x120 Supreme Evo Flaviker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5004 Чорно-синій Pantone 2766. |
Плитка Noir Laurent Lux Plus Ret 120x120 Supreme Evo Flaviker з колекції Supreme Evo Flaviker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ноер Леерент Л'юкс Плас Рет 120x120 Шупрем Іво Флевікар з колекції Шупрем Іво Флевікар", на неправильно прочитаном як "Плитка Ноір Лаурент Лукс Плус Рет 120x120 Супреме Ево Флавікер з колекції Супреме Ево Флавікер". Виробник цієї плитки Flaviker може бути помилково написаний як Flaviker, Флевікар, Флавікер і навіть як Адфмшлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 56.16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Flaviker |
| Серія | Supreme Evo Flaviker |
| Колекція | Supreme Evo |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.88 м.кв. / 2 шт / 56.16 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | PF60002508 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(240,50,12) HEX: #0f0f1f RGB: 15, 15, 31 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(240,100,12) HEX: #00001f RGB: 0, 0, 31 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 655 655 | |
| hsv(240,33,18) HEX: #1f1f2e RGB: 31, 31, 46 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 5255 5255 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Noir Laurent Lux Plus Ret 120x120 Supreme Evo Flaviker з колекції Supreme Evo Flaviker