

Керамічна плитка Плитка Noce 30x120 Woodstyle Ragno з колекції Woodstyle Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Noce 30x120 Woodstyle Ragno найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7008 Сіре хакі Pantone 7497. |
Плитка Noce 30x120 Woodstyle Ragno з колекції Woodstyle Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Нос 30x120 Вудстйл Регно з колекції Вудстйл Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка Ноке 30x120 Вудстюле Рагно з колекції Вудстюле Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 26.21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Woodstyle Ragno |
| Колекція | Woodstyle |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 3 шт / 26.21 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | R35X |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Noce 30x120 Woodstyle Ragno з колекції Woodstyle Ragno