

Керамічна плитка Плитка Niquel 59.6x59.6 Ferroker Venis з колекції Ferroker Venis виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Niquel 59.6x59.6 Ferroker Venis найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.6см і довжина плитки дорівнює 59.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка Niquel 59.6x59.6 Ferroker Venis з колекції Ferroker Venis може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ніквел 59.6x59.6 Фаррокар Веніс з колекції Фаррокар Веніс", на неправильно прочитаном як "Плитка Нікьуел 59.6x59.6 Феррокер Веніс з колекції Феррокер Веніс". Виробник цієї плитки Venis може бути помилково написаний як Venis, Веніс, Веніс і навіть як Мутші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.6 × 59.6 см |
| Вага | 35.45 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Venis |
| Серія | Ferroker Venis |
| Колекція | Ferroker |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.42 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.42 м.кв. / 4 шт / 35.45 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | V55906531 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка Niquel 59.6x59.6 Ferroker Venis з колекції Ferroker Venis