

Керамічна плитка Плитка Nero Bruciato Rett 22.5x180 Provoak Provenza з колекції Provoak Provenza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Nero Bruciato Rett 22.5x180 Provoak Provenza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.5см і довжина плитки дорівнює 180см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3007 Чорно-червоний Pantone 504. |
Плитка Nero Bruciato Rett 22.5x180 Provoak Provenza з колекції Provoak Provenza може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Наро Брашіто Ретт 22.5x180 Провоук Провензєй з колекції Провоук Провензєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Неро Брукіато Ретт 22.5x180 Провоак Провенза з колекції Провоак Провенза". Виробник цієї плитки Provenza може бути помилково написаний як Provenza, Provenz, Провензєй, Провенза і навіть як Зкщмутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22.5 × 180 см |
| Вага | 35.56 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Provenza |
| Серія | Provoak Provenza |
| Колекція | Provoak |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.62 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.62 м.кв. / 4 шт / 35.56 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | EGFD |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(0,100,6) HEX: #0f0000 RGB: 15, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,50,24) HEX: #3d1f1f RGB: 61, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(20,60,29) HEX: #4a2c1e RGB: 74, 44, 30 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 476 476 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Nero Bruciato Rett 22.5x180 Provoak Provenza з колекції Provoak Provenza