

Керамічна плитка Плитка Negro 20x120 Landes Pamesa з колекції Landes Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Negro 20x120 Landes Pamesa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин Pantone 533. |
Плитка Negro 20x120 Landes Pamesa з колекції Landes Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Негро 20x120 Ленс Пеймезєй з колекції Ленс Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Негро 20x120 Ландес Памеса з колекції Ландес Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 36.4 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Landes Pamesa |
| Колекція | Landes |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 6 шт / 36.4 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 17.871.3.2160 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(240,25,24) HEX: #2e2e3d RGB: 46, 46, 61 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(240,20,29) HEX: #3b3b4a RGB: 59, 59, 74 | RAL Design: 290 30 10 Flintstone Blue (Синій Кремінь)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Negro 20x120 Landes Pamesa з колекції Landes Pamesa