Плитка Naturel 22.5x90 Fleur De Bois Piemme Ceramiche з колекції Fleur De Bois Piemme Ceramiche
Piemme Ceramiche

Керамічна плитка Плитка Naturel 22.5x90 Fleur De Bois Piemme Ceramiche з колекції Fleur De Bois Piemme Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Naturel 22.5x90 Fleur De Bois Piemme Ceramiche найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.5см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Плитка Naturel 22.5x90 Fleur De Bois Piemme Ceramiche з колекції Fleur De Bois Piemme Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Нечєрл 22.5x90 Флур Д Боіз Па'ємм Сареміч з колекції Флур Д Боіз Па'ємм Сареміч", на неправильно прочитаном як "Плитка Натурел 22.5x90 Флеур Де Боіс Піемме Кераміче з колекції Флеур Де Боіс Піемме Кераміче". Виробник цієї плитки Piemme Ceramiche може бути помилково написаний як Piemmeceramiche, Piemme Ceramich, Па'ємм Сареміч, Піемме Кераміче і навіть як Зшуььу Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22.5 × 90 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme Ceramiche |
| Серія | Fleur De Bois Piemme Ceramiche |
| Колекція | Fleur De Bois |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.81 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.81 м.кв. / 4 шт / 19 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 1955 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















5 reviews for Плитка Naturel 22.5x90 Fleur De Bois Piemme Ceramiche з колекції Fleur De Bois Piemme Ceramiche