

Керамічна плитка Плитка Natural 20x120 Naoki Baldocer з колекції Naoki Baldocer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Natural 20x120 Naoki Baldocer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7003 Сірий мох Pantone 444. |
Плитка Natural 20x120 Naoki Baldocer з колекції Naoki Baldocer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Нетєрел 20x120 Нaокі Болдосар з колекції Нaокі Болдосар", на неправильно прочитаном як "Плитка Натурал 20x120 Наокі Балдокер з колекції Наокі Балдокер". Виробник цієї плитки Baldocer може бути помилково написаний як Baldocer, Болдосар, Балдокер і навіть як Ифдвщсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 21.83 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Baldocer |
| Серія | Naoki Baldocer |
| Колекція | Naoki |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.96 м.кв. / 4 шт / 21.83 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 2890217 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Natural 20x120 Naoki Baldocer з колекції Naoki Baldocer