

Керамічна плитка Плитка Natural 19.3x120 Orleans Porcelanosa з колекції Orleans Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Natural 19.3x120 Orleans Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.3см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 452. |
Плитка Natural 19.3x120 Orleans Porcelanosa з колекції Orleans Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Нетєрел 19.3x120 Орлеейнс Порселейнозєй з колекції Орлеейнс Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Натурал 19.3x120 Орлеанс Поркеланоса з колекції Орлеанс Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 19.3 × 120 см |
| Вага | 31.75 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Orleans Porcelanosa |
| Колекція | Orleans |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.16 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.16 м.кв. / 5 шт / 31.75 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | P18803541 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Natural 19.3x120 Orleans Porcelanosa з колекції Orleans Porcelanosa