

Керамічна плитка Плитка Nairobi Honey 25x150 Starwood Venis з колекції Starwood Venis виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Nairobi Honey 25x150 Starwood Venis найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 150см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1034 Пастельно-жовтий Pantone 729. |
Плитка Nairobi Honey 25x150 Starwood Venis з колекції Starwood Venis може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Нейробі Ханей 25x150 Старууд Веніс з колекції Старууд Веніс", на неправильно прочитаном як "Плитка Наіробі Хонеі 25x150 Старвуд Веніс з колекції Старвуд Веніс". Виробник цієї плитки Venis може бути помилково написаний як Venis, Веніс, Веніс і навіть як Мутші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 150 см |
| Вага | 35.91 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Venis |
| Серія | Starwood Venis |
| Колекція | Starwood |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.5 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.5 м.кв. / 4 шт / 35.91 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | V52500481 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(30,62,76) HEX: #c2864a RGB: 194, 134, 74 | RAL Design: 070 60 40 Grain Brown (Коричневе Зерно)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 729 729 | |
| hsv(30,67,71) HEX: #b5783c RGB: 181, 120, 60 | RAL Design: 070 60 40 Grain Brown (Коричневе Зерно)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 730 730 | |
| hsv(33,64,82) HEX: #d1954b RGB: 209, 149, 75 | RAL Design: 075 70 50 Deep Bamboo Yellow (Насичений Жовтий Бамбук)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 729 729 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка Nairobi Honey 25x150 Starwood Venis з колекції Starwood Venis