Плитка Nacar 90x90 Allure Navarti з колекції Allure Navarti
Navarti

Керамічна плитка Плитка Nacar 90x90 Allure Navarti з колекції Allure Navarti виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Nacar 90x90 Allure Navarti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 90см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Nacar 90x90 Allure Navarti з колекції Allure Navarti може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Некар 90x90 Елєр Неварті з колекції Елєр Неварті", на неправильно прочитаном як "Плитка Накар 90x90 Аллуре Наварті з колекції Аллуре Наварті". Виробник цієї плитки Navarti може бути помилково написаний як Navarti, Navart, Неварті, Наварті і навіть як Тфмфкеш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 90 × 90 см |
| Вага | 29 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Navarti |
| Серія | Allure Navarti |
| Колекція | Allure |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.62 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.62 м.кв. / 2 шт / 29 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Nacar 90x90 Allure Navarti з колекції Allure Navarti