

Керамічна плитка Плитка N 30.7x61.5 Alsacia Peronda з колекції Alsacia Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка N 30.7x61.5 Alsacia Peronda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.7см і довжина плитки дорівнює 61.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка N 30.7x61.5 Alsacia Peronda з колекції Alsacia Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Н 30.7x61.5 Олсеші Паранєй з колекції Олсеші Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Н 30.7x61.5 Алсакіа Перонда з колекції Алсакіа Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.7 × 61.5 см |
| Вага | 19.65 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Alsacia Peronda |
| Колекція | Alsacia |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.944 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.944 м.кв. / 5 шт / 19.65 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 3359014408 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













5 reviews for Плитка N 30.7x61.5 Alsacia Peronda з колекції Alsacia Peronda