

Керамічна плитка Плитка Mugat Negro 22.3x22.3 Geomix Geotiles з колекції Geomix Geotiles виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Mugat Negro 22.3x22.3 Geomix Geotiles найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.3см і довжина плитки дорівнює 22.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка Mugat Negro 22.3x22.3 Geomix Geotiles з колекції Geomix Geotiles може бути прочитано англійською мовою як "Плитка М'югет Негро 22.3x22.3 Джіомікс Джіотілс з колекції Джіомікс Джіотілс", на неправильно прочитаном як "Плитка Мугат Негро 22.3x22.3 Геомікс Геотілес з колекції Геомікс Геотілес". Виробник цієї плитки Geotiles може бути помилково написаний як Geotiles, Джіотілс, Геотілес і навіть як Пущешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22.3 × 22.3 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Geotiles |
| Серія | Geomix Geotiles |
| Колекція | Geomix |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 20 шт / 22.5 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка Mugat Negro 22.3x22.3 Geomix Geotiles з колекції Geomix Geotiles