

Керамічна плитка Плитка Moon 30x60 Dorset Argenta з колекції Dorset Argenta виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Moon 30x60 Dorset Argenta найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка Moon 30x60 Dorset Argenta з колекції Dorset Argenta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мун 30x60 Дорсет Арджентєй з колекції Дорсет Арджентєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Мун 30x60 Дорсет Аргента з колекції Дорсет Аргента". Виробник цієї плитки Argenta може бути помилково написаний як Argenta, Argent, Арджентєй, Аргента і навіть як Фкпутеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 26.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Argenta |
| Серія | Dorset Argenta |
| Колекція | Dorset |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.62 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.62 м.кв. / 9 шт / 26.2 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PB12L |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Moon 30x60 Dorset Argenta з колекції Dorset Argenta