Плитка Moneta Green 20x60 Industrial Glass Diesel з колекції Industrial Glass Diesel
Diesel

Керамічна плитка Плитка Moneta Green 20x60 Industrial Glass Diesel з колекції Industrial Glass Diesel виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Moneta Green 20x60 Industrial Glass Diesel найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7043 Транспортний сірий B Pantone 7475. |
Плитка Moneta Green 20x60 Industrial Glass Diesel з колекції Industrial Glass Diesel може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Манетєй Грін 20x60 Айнастрайял Глес Да'єзел з колекції Айнастрайял Глес Да'єзел", на неправильно прочитаном як "Плитка Монета Греен 20x60 Індустріал Гласс Діесел з колекції Індустріал Гласс Діесел". Виробник цієї плитки Diesel може бути помилково написаний як Diesel, Да'єзел, Діесел і навіть як Вшуіуд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 21.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Diesel |
| Серія | Industrial Glass Diesel |
| Колекція | Industrial Glass |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.91 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 3 шт / 4.8 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 562259MON |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(150,25,47) HEX: #5a7869 RGB: 90, 120, 105 | RAL Design: 160 50 15 Stone Cypress Green (Зелений Кам'яний Кіпаріс)RAL Classic: 7043 Транспортний сірий BPantone: 7475 7475 | |
| hsv(150,22,53) HEX: #698778 RGB: 105, 135, 120 | RAL Design: 160 50 15 Stone Cypress Green (Зелений Кам'яний Кіпаріс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 5493 5493 | |
| hsv(120,17,35) HEX: #4a594a RGB: 74, 89, 74 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5477 5477 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Moneta Green 20x60 Industrial Glass Diesel з колекції Industrial Glass Diesel