

Керамічна плитка Плитка Moka 43.5x65.9 Factory Porcelanosa з колекції Factory Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Moka 43.5x65.9 Factory Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 43.5см і довжина плитки дорівнює 65.9см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 7533. |
Плитка Moka 43.5x65.9 Factory Porcelanosa з колекції Factory Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мокєй 43.5x65.9 Фекторі Порселейнозєй з колекції Фекторі Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Мока 43.5x65.9 Фасторі Поркеланоса з колекції Фасторі Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 43.5 × 65.9 см |
| Вага | 17.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Factory Porcelanosa |
| Колекція | Factory |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.86 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.86 м.кв. / 3 шт / 17.8 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | P19501821 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Moka 43.5x65.9 Factory Porcelanosa з колекції Factory Porcelanosa