Плитка Mohogany Chevron 11x54 Sleek Wood Emil Ceramica з колекції Sleek Wood Emil Ceramica
Emil Ceramica

Керамічна плитка Плитка Mohogany Chevron 11x54 Sleek Wood Emil Ceramica з колекції Sleek Wood Emil Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Mohogany Chevron 11x54 Sleek Wood Emil Ceramica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 11см і довжина плитки дорівнює 54см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка Mohogany Chevron 11x54 Sleek Wood Emil Ceramica з колекції Sleek Wood Emil Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мохогені Чеврон 11x54 Слік Вуд Іміл Саремікєй з колекції Слік Вуд Іміл Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Мохогані Чеврон 11x54 Слеек Вуд Еміл Кераміка з колекції Слеек Вуд Еміл Кераміка". Виробник цієї плитки Emil Ceramica може бути помилково написаний як Emilceramica, Emil Ceramic, Іміл Саремікєй, Еміл Кераміка і навіть як Уьшд Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 11 × 54 см |
| Вага | 19.126 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Emil Ceramica |
| Серія | Sleek Wood Emil Ceramica |
| Колекція | Sleek Wood |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.95 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.95 м.кв. / 16 шт / 19.126 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CV7J2 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(36,63,47) HEX: #785a2c RGB: 120, 90, 44 | RAL Design: 075 40 30 Bark Brown (Коричнева Кора)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 147 147 | |
| hsv(30,67,35) HEX: #593b1d RGB: 89, 59, 29 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 462 462 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Mohogany Chevron 11x54 Sleek Wood Emil Ceramica з колекції Sleek Wood Emil Ceramica