Плитка Mix Grey 7.5x28 Pietra Monopole з колекції Pietra Monopole
Monopole

Керамічна плитка Плитка Mix Grey 7.5x28 Pietra Monopole з колекції Pietra Monopole виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Mix Grey 7.5x28 Pietra Monopole найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 28см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Mix Grey 7.5x28 Pietra Monopole з колекції Pietra Monopole може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мікс Грей 7.5x28 Па'єтрєй Монопол з колекції Па'єтрєй Монопол", на неправильно прочитаном як "Плитка Мікс Греі 7.5x28 Піетра Монополе з колекції Піетра Монополе". Виробник цієї плитки Monopole може бути помилково написаний як Monopole, Monopol, Монопол, Монополе і навіть як Ьщтщзщду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 28 см |
| Вага | 18.9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Monopole |
| Серія | Pietra Monopole |
| Колекція | Pietra |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.01 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.01 м.кв. / 48 шт / 18.9 кг |
| Штук в упаковці | 48 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Плитка Mix Grey 7.5x28 Pietra Monopole з колекції Pietra Monopole