

Керамічна плитка Плитка Mix Floor Ivory Ret 60x90 Re Tour Flaviker з колекції Re Tour Flaviker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Mix Floor Ivory Ret 60x90 Re Tour Flaviker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка Mix Floor Ivory Ret 60x90 Re Tour Flaviker з колекції Re Tour Flaviker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мікс Флур Айворі Рет 60x90 Р Тоер Флевікар з колекції Р Тоер Флевікар", на неправильно прочитаном як "Плитка Мікс Флур Іворі Рет 60x90 Ре Тоур Флавікер з колекції Ре Тоур Флавікер". Виробник цієї плитки Flaviker може бути помилково написаний як Flaviker, Флевікар, Флавікер і навіть як Адфмшлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 90 см |
| Вага | 30.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Flaviker |
| Серія | Re Tour Flaviker |
| Колекція | Re Tour |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.62 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.62 м.кв. / 2 шт / 30.6 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF60006682 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Mix Floor Ivory Ret 60x90 Re Tour Flaviker з колекції Re Tour Flaviker