Плитка Metallica Ganymede 10x10 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Metallica Ganymede 10x10 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Metallica Ganymede 10x10 Glassworks Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8024 Біжево-коричневий Pantone 7532. |
Плитка Metallica Ganymede 10x10 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Металікєй Генймед 10x10 Глесворкс Орігінел Стйл з колекції Глесворкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Металліка Ганюмеде 10x10 Глассворкс Орігінал Стюле з колекції Глассворкс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Glassworks Original Style |
| Колекція | Glassworks |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 0.24 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GW-GNY410MFT |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Metallica Ganymede 10x10 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style