

Керамічна плитка Плитка Mate White 59x59 Calacatta Azulev з колекції Calacatta Azulev виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Mate White 59x59 Calacatta Azulev найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59см і довжина плитки дорівнює 59см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Mate White 59x59 Calacatta Azulev з колекції Calacatta Azulev може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мейт Віт 59x59 Колекеттєй Езулев з колекції Колекеттєй Езулев", на неправильно прочитаном як "Плитка Мате Вхіте 59x59 Калакатта Азулев з колекції Калакатта Азулев". Виробник цієї плитки Azulev може бути помилково написаний як Azulev, Езулев, Азулев і навіть як Фягдум, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59 × 59 см |
| Вага | 21.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Azulev |
| Серія | Calacatta Azulev |
| Колекція | Calacatta |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.047 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.047 м.кв. / 3 шт / 21.6 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 747844 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Mate White 59x59 Calacatta Azulev з колекції Calacatta Azulev