Плитка Marron Rect 30x90 Clasic El Molino з колекції Clasic El Molino
El Molino

Керамічна плитка Плитка Marron Rect 30x90 Clasic El Molino з колекції Clasic El Molino виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marron Rect 30x90 Clasic El Molino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Плитка Marron Rect 30x90 Clasic El Molino з колекції Clasic El Molino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Маррон Рект 30x90 Клежік Іл Моліно з колекції Клежік Іл Моліно", на неправильно прочитаном як "Плитка Маррон Рест 30x90 Класіс Ел Моліно з колекції Класіс Ел Моліно". Виробник цієї плитки El Molino може бути помилково написаний як Elmolino, El Molin, Іл Моліно, Ел Моліно і навіть як Уд Ьщдштщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | El Molino |
| Серія | Clasic El Molino |
| Колекція | Clasic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 4 шт / 18.5 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ZOAE10 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Marron Rect 30x90 Clasic El Molino з колекції Clasic El Molino