Плитка Marron 31.6x31.6 Opera Emigres з колекції Opera Emigres
Знято з виробництваEmigres

Керамічна плитка Плитка Marron 31.6x31.6 Opera Emigres з колекції Opera Emigres виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marron 31.6x31.6 Opera Emigres найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 31.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8008 Оливково-коричневий Pantone Black 4. |
Плитка Marron 31.6x31.6 Opera Emigres з колекції Opera Emigres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Маррон 31.6x31.6 Опарєй Імігрс з колекції Опарєй Імігрс", на неправильно прочитаном як "Плитка Маррон 31.6x31.6 Опера Емігрес з колекції Опера Емігрес". Виробник цієї плитки Emigres може бути помилково написаний як Emigres, Імігрс, Емігрес і навіть як Уьшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 31.6 см |
| Вага | 18.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Emigres |
| Серія | Opera Emigres |
| Колекція | Opera |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 10 шт / 18.2 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | OEZ5 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(0,50,24) HEX: #3d1f1f RGB: 61, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Marron 31.6x31.6 Opera Emigres з колекції Opera Emigres