Плитка Marquin Red 42.5x42.5 Orion Rak з колекції Orion Rak
Rak
Керамічна плитка Плитка Marquin Red 42.5x42.5 Orion Rak з колекції Orion Rak виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marquin Red 42.5x42.5 Orion Rak найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 42.5см і довжина плитки дорівнює 42.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 4985. |
Плитка Marquin Red 42.5x42.5 Orion Rak з колекції Orion Rak може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Марквін Ред 42.5x42.5 Оре Рек з колекції Оре Рек", на неправильно прочитаном як "Плитка Маркьуін Ред 42.5x42.5 Оріон Рак з колекції Оріон Рак". Виробник цієї плитки Rak може бути помилково написаний як Rak, Рек, Рак і навіть як Кфл, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 42.5 × 42.5 см |
| Вага | 26.2 кг |
| Країна | ОАЕ |
| Бренд | Rak |
| Серія | Orion Rak |
| Колекція | Orion |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.2644 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.2644 м.кв. / 7 шт / 26.2 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 5903238101615 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(12,50,59) HEX: #965a4b RGB: 150, 90, 75 | RAL Design: 040 50 30 Rust Coloured (Кольори Ржавчини)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 4985 4985 | |
| hsv(20,55,65) HEX: #a6694b RGB: 166, 105, 75 | RAL Design: 050 50 30 Golden Brown (Золотисто-Коричневий)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 4715 4715 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Marquin Red 42.5x42.5 Orion Rak з колекції Orion Rak