

Керамічна плитка Плитка Marmol Crema 43.5x43.5 Kali Porcelanosa з колекції Kali Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marmol Crema 43.5x43.5 Kali Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 43.5см і довжина плитки дорівнює 43.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Плитка Marmol Crema 43.5x43.5 Kali Porcelanosa з колекції Kali Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мармол Кремєй 43.5x43.5 Колі Порселейнозєй з колекції Колі Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Мармол Срема 43.5x43.5 Калі Поркеланоса з колекції Калі Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 43.5 × 43.5 см |
| Вага | 20.91 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Kali Porcelanosa |
| Колекція | Kali |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.95 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.95 м.кв. / 5 шт / 20.91 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | P14590231 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка Marmol Crema 43.5x43.5 Kali Porcelanosa з колекції Kali Porcelanosa