

Керамічна плитка Плитка Marfil 31.6x59.2 Natal Porcelanosa з колекції Natal Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marfil 31.6x59.2 Natal Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 59.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5585. |
Плитка Marfil 31.6x59.2 Natal Porcelanosa з колекції Natal Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Марфіл 31.6x59.2 Нетел Порселейнозєй з колекції Нетел Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Марфіл 31.6x59.2 Натал Поркеланоса з колекції Натал Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 59.2 см |
| Вага | 17.25 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Natal Porcelanosa |
| Колекція | Natal |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.13 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.13 м.кв. / 6 шт / 17.25 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | P32192571 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Marfil 31.6x59.2 Natal Porcelanosa з колекції Natal Porcelanosa