

Керамічна плитка Плитка Marengo 60x60 Piceno Geotiles з колекції Piceno Geotiles виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marengo 60x60 Piceno Geotiles найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-Ожиновий Pantone 535. |
Плитка Marengo 60x60 Piceno Geotiles з колекції Piceno Geotiles може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Маренго 60x60 Пісено Джіотілс з колекції Пісено Джіотілс", на неправильно прочитаном як "Плитка Маренго 60x60 Пікено Геотілес з колекції Пікено Геотілес". Виробник цієї плитки Geotiles може бути помилково написаний як Geotiles, Джіотілс, Геотілес і навіть як Пущешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 30.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Geotiles |
| Серія | Piceno Geotiles |
| Колекція | Piceno |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 4 шт / 30.2 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(240,11,53) HEX: #787887 RGB: 120, 120, 135 | RAL Design: 290 50 10 Ash Mauve (Ліловий Попіл)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,13,47) HEX: #686878 RGB: 104, 104, 120 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Marengo 60x60 Piceno Geotiles з колекції Piceno Geotiles