Плитка Mar Del Plata Slate Ret 150x320 Fusion Neolith з колекції Fusion Neolith
Neolith

Керамічна плитка Плитка Mar Del Plata Slate Ret 150x320 Fusion Neolith з колекції Fusion Neolith виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Mar Del Plata Slate Ret 150x320 Fusion Neolith найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 150см і довжина плитки дорівнює 320см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка Mar Del Plata Slate Ret 150x320 Fusion Neolith з колекції Fusion Neolith може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мар Дел Плетєй Слейт Рет 150x320 Ф'южіон Ніоліз з колекції Ф'южіон Ніоліз", на неправильно прочитаном як "Плитка Мар Дел Плата Слате Рет 150x320 Фусіон Неолітх з колекції Фусіон Неолітх". Виробник цієї плитки Neolith може бути помилково написаний як Neolith, Ніоліз, Неолітх і навіть як Тущдшер, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 150 × 320 см |
| Вага | 25.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Neolith |
| Серія | Fusion Neolith |
| Колекція | Fusion |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | невідомо |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 089D4C1 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Плитка Mar Del Plata Slate Ret 150x320 Fusion Neolith з колекції Fusion Neolith