Плитка Lascaux Honed 30x60 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Lascaux Honed 30x60 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Lascaux Honed 30x60 Earthworks Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9001 Кремово-білий Pantone 7443. |
Плитка Lascaux Honed 30x60 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Лескокс Ханед 30x60 Іарзворкс Орігінел Стйл з колекції Іарзворкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Ласкаукс Хонед 30x60 Еартхворкс Орігінал Стюле з колекції Еартхворкс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Earthworks Original Style |
| Колекція | Earthworks |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 4.94 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Камень |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | EW-LASH60X30 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(30,12,100) HEX: #fff0e0 RGB: 255, 240, 224 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 9001 Кремово-білийPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Lascaux Honed 30x60 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style