Плитка Jet Beige 45x45 Flandes El Molino з колекції Flandes El Molino
El Molino

Керамічна плитка Плитка Jet Beige 45x45 Flandes El Molino з колекції Flandes El Molino виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Jet Beige 45x45 Flandes El Molino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 452. |
Плитка Jet Beige 45x45 Flandes El Molino з колекції Flandes El Molino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Джет Бейдж 45x45 Фленс Іл Моліно з колекції Фленс Іл Моліно", на неправильно прочитаном як "Плитка Джет Беіге 45x45 Фландес Ел Моліно з колекції Фландес Ел Моліно". Виробник цієї плитки El Molino може бути помилково написаний як Elmolino, El Molin, Іл Моліно, Ел Моліно і навіть як Уд Ьщдштщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 19.25 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | El Molino |
| Серія | Flandes El Molino |
| Колекція | Flandes |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 5 шт / 19.25 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PA8 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плитка Jet Beige 45x45 Flandes El Molino з колекції Flandes El Molino