

Керамічна плитка Плитка Ivory 7.5x15 Vintage Carmen з колекції Vintage Carmen виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ivory 7.5x15 Vintage Carmen найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9001 Кремово-білий Pantone 7443. |
Плитка Ivory 7.5x15 Vintage Carmen з колекції Vintage Carmen може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Айворі 7.5x15 Вінтейдж Кармен з колекції Вінтейдж Кармен", на неправильно прочитаном як "Плитка Іворі 7.5x15 Вінтаге Кармен з колекції Вінтаге Кармен". Виробник цієї плитки Carmen може бути помилково написаний як Carmen, Кармен, Кармен і навіть як Сфкьут, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15 см |
| Вага | 7.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Carmen |
| Серія | Vintage Carmen |
| Колекція | Vintage |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. / 44 шт / 7.6 кг |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A018219 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(30,12,100) HEX: #fff0e0 RGB: 255, 240, 224 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 9001 Кремово-білийPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Ivory 7.5x15 Vintage Carmen з колекції Vintage Carmen