Плитка Ivory 30.5x60.5 Lotus Rak з колекції Lotus Rak
Rak
Керамічна плитка Плитка Ivory 30.5x60.5 Lotus Rak з колекції Lotus Rak виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ivory 30.5x60.5 Lotus Rak найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 60.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плитка Ivory 30.5x60.5 Lotus Rak з колекції Lotus Rak може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Айворі 30.5x60.5 Лотас Рек з колекції Лотас Рек", на неправильно прочитаном як "Плитка Іворі 30.5x60.5 Лотус Рак з колекції Лотус Рак". Виробник цієї плитки Rak може бути помилково написаний як Rak, Рек, Рак і навіть як Кфл, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 60.5 см |
| Вага | 24.2 кг |
| Країна | ОАЕ |
| Бренд | Rak |
| Серія | Lotus Rak |
| Колекція | Lotus |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.1072 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.1072 м.кв. / 6 шт / 24.2 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 5900199085411 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Плитка Ivory 30.5x60.5 Lotus Rak з колекції Lotus Rak