

Керамічна плитка Плитка Infinita Moka 41x41 MakeUp Keraben з колекції MakeUp Keraben виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Infinita Moka 41x41 MakeUp Keraben найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 41см і довжина плитки дорівнює 41см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Плитка Infinita Moka 41x41 MakeUp Keraben з колекції MakeUp Keraben може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Інфінітєй Мокєй 41x41 Мейк Юп Карейбен з колекції Мейк Юп Карейбен", на неправильно прочитаном як "Плитка Інфініта Мока 41x41 Маке Уп Керабен з колекції Маке Уп Керабен". Виробник цієї плитки Keraben може бути помилково написаний як Keraben, Карейбен, Керабен і навіть як Лукфиут, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 41 × 41 см |
| Вага | 19.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Keraben |
| Серія | MakeUp Keraben |
| Колекція | MakeUp |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 6 шт / 19.6 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GHU1100D |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Infinita Moka 41x41 MakeUp Keraben з колекції MakeUp Keraben